Jesteśmy dla Ciebie o każdej porze dnia i nocy

Nie jesteś zalogowany na forum.

dama_kameliowa
Użytkownik
Lokalizacja: Toruń
Data rejestracji: 2014-04-15
Liczba postów: 46

Odp: Domowe przedszkole

Witam serdecznie. Jestem w trakcie przygotowań do otwarcia w swoim domu domowego przedszkola dla kilku maluszków. Nie jest to proste zadanie, ponieważ jest mnóstwo wymogów związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieciom. Staram się oczywiście im sprostać. Poza bezpieczeństwem, marzy mi się jednak, by to miejsce było wyjątkowo urokliwe. Chciałabym, by dzieci czuły się u mnie jak w krainie marzeń. Możecie podpowiedzieć mi adresy sklepów, gdzie dostanę różne bajkowe akcesoria?

Offline

Centralka
Użytkownik
Lokalizacja: Braniewo
Data rejestracji: 2014-04-15
Liczba postów: 35

Odp: Domowe przedszkole

Witam. Jestem mamą trójki dzieci i wszystkie były wniebowzięte dzięki mebelkom ze sklepu babybest.pl/. Na tej stronce powinna pani znaleźć sporo interesujących rzeczy. Są piękne mebelki, wygodne łóżeczka i śliczne akcesoria jak na przykład pościel. Wszystko jest kolorowe, bajkowe, wręcz zachwycające.

Offline

CD-romek
Użytkownik
Lokalizacja: Zabrze
Data rejestracji: 2014-04-15
Liczba postów: 33

Odp: Domowe przedszkole

Mój synek chodzi do prywatnego przedszkola, gdzie właścicielka kupiła olśniewające meble w poznańskim sklepie. Każde dziecko ma swoją krainę. Jedno chciało miec aranżację na kształt zamku dla księżniczki, inne boiska do piłki nożnej, jeszcze inne marzyło o podwodnym świecie. I to przedszkole zapewniło taką świetną różnorodność. Niestety nie pamiętam nazwy tego sklepu.

Offline

Tajemnica1990
Użytkownik
Lokalizacja: Ostrołęka
Data rejestracji: 2014-04-15
Liczba postów: 19

Odp: Domowe przedszkole

Witam, moja córcia też chodzi do tego przedszkola i jest zakochana w swoim królewskim łóżku. Specjalnie podpytałam wychowawczynię i zdradziła mi, że kupiła to w sklepie internetowym Baby Best przy okazji kupowania łóżeczka dla swojej pociechy babybest.pl/3-meble-niemowlece. Faktycznie jest tam duży wybór bajecznych mebelków i akcesoriów. Wczoraj w ramach niespodzianki sama zamówiłam stamtąd córce stoliczek z krzesełkami.

Offline

Forum oparte na FluxBB