Jesteśmy dla Ciebie o każdej porze dnia i nocy

Nie jesteś zalogowany na forum.

SzczęśliwaGruszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-01-28
Liczba postów: 37

Odp: Inspiracje łazienkowe

Witam wszystkich. Planuję zrobic w domu dosyc szeroko zakrojony remont w zwiazku z czym zbieram inspiracje do poszczególnych pomieszczeń i na obecną chwilę nie mogę się na nic zdecydować do łazienki i sypialni – która jest drugorzędna, zawsze mogę sobie ją zrobić później. Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły, projekty, zdjęcia śmiało wrzucajcie. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Offline

comipowiesz
Administrator
Data rejestracji: 2014-04-11
Liczba postów: 17

Odp: Inspiracje łazienkowe

Dziękuję za zaproszenie smile. Szukasz konkretnie jakiegoś pomysłu z projektem czy tylko cząstkowych rozwiązań a rozmieszczeniem wanny, muszli itd zajmiesz się we własnym zakresie? Bo jeśli chodzi o pomysły do nie mam ich zbyt wiele. Ostatnio widziałem u znajomego w domu całkiem fajne połączenie wanny i prysznica, w zasadzie tworzyły oddzielne elementy ale były ze sobą fajnie połączone. Długoby to opisywac więc jak będziesz zainteresowana to się rozwinę w temacie.

Offline

SzczęśliwaGruszka
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-01-28
Liczba postów: 37

Odp: Inspiracje łazienkowe

Raczej nie planuje przysznica, ale wannę narożną, więc nie ma potrzeby zebys sie trudzil. Zadałeś dobre pytanie, bo moja łazienka jest dosyć ciekawa, na poddaszu i ma skośną ścianę. Miejsca w niej nie brakuje ale profesjonalna pomoc w logicznym rozmieszczeniu wyposażenia byłaby przydatna.

Offline

Polikota
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-01-28
Liczba postów: 26

Odp: Inspiracje łazienkowe

Porządny projekt łazienki z odpowiednio dopasowanym rozmieszczeniem muszli, zlewu i wanny pod media nie jest taki prosty i lepiej jest jednak podpytac kogoś kto się na tym zna i ma doświadczenie. W mnie wyszło całkiem przypadkiem bo pojechałam z mężem do Giant żeby pooglądać płytki łazienkowe. Wpadły nam w oko i się zdecydowaliśmy, a obsługa zaproponowała zaprojektowanie przestrzeni. Zgodziliśmy się i nie żałuję. Nawet jak gdzies sie szykujemy i mąż kreci mi sie pod nogami to nie wpadamy na siebie, jest po prostu przestronnie pomimo małej powierzchni.

Offline

Forum oparte na FluxBB