Jesteśmy dla Ciebie o każdej porze dnia i nocy

Nie jesteś zalogowany na forum.

Tajemnica1990
Użytkownik
Lokalizacja: Ostrołęka
Data rejestracji: 2014-04-15
Liczba postów: 18

Odp: Modny sportowiec.

Cześć wszystkim! Ostatnio rozmawiałam z koleżankami i przytłoczył mnie ich punkt widzenia. One tylko chodziłyby po salonach piękności i nic innego nie robiły. Uprawianie sportu kojarzy im się wyłącznie z potem, z brudem. Chcę im udowodnić, że sportowiec może być modny. Zabieram ich w góry i zastanawiam się nad podsunięciem ich jakiegoś sklepu internetowego, w którym można dostać modny, stylowy, sportowy outfit.

Offline

Horonata
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-01-28
Liczba postów: 34

Odp: Modny sportowiec.

No i bardzo dobrze! Nie znoszę takich lasek. Oczywiście, że sportowiec może być modnie ubrany. Są nawet specjalne okulary polaryzacyjne które w głównej mierze dbają o bezpieczeństwo i komfort, ale wyglądają też nieźle.

Offline

WannaPrysznicowa
Użytkownik
Data rejestracji: 2016-01-28
Liczba postów: 23

Odp: Modny sportowiec.

Polecam, abyś pokazała koleżankom ten link: http://stylion.pl/okulary-sportowe albo ewentualnie odesłała je na tę stronę: http://stylion.pl/okulary-polaryzacyjne . Ja też miałam sceptyczny stosunek do sportu dopóki moja koleżanka nie wyciągnęła mnie na siłownię. Także nic do stracenia. Kupcie sobie po jednej parze takich okularów, albowiem promienie słoneczne nawet zimą mogą dać się we znaki. A może nawet zwłaszcza zimą wink.

Offline

Forum oparte na FluxBB