Jesteśmy dla Ciebie o każdej porze dnia i nocy

Nie jesteś zalogowany na forum.

comipowiesz
Administrator
Data rejestracji: 2014-04-11
Liczba postów: 13

Odp: Mięso, mięso i jeszcze raz mięso!

Nie istnieje nic lepszego jak chude mięso. Dlatego u mnie w mieszkaniu głównie takie przyrządzamy. Staramy się również kupować je od fachowych hodowców. Jakiś czas temu straciliśmy swojego zaufanego hodowcę. W związku z tym musiałem znaleźć innego. Na szczęście prędko znalazłem, ponieważ w naszej powiatowej gazecie znalazłem świetne ogłoszenie zatytułowane jałówki mięsne. Uradowało mnie to, bo okazało się, że ta firma zjest niedaleko naszego powiatu. Słyszałem wiele razy o sprzedaży wieprzowiny, ale żeby w naszych okolicach była tania sprzedaż bydła mięsnego, to nigdy bym nie wpadł na to. Zatelefonowałem do nich i zamówiłem. Ta firma ma najlepszej klasy mięso. Od tamtego dnia korzystamy z propozycji tylko tego producenta mięsa. : P

Offline

dama_kameliowa
Użytkownik
Lokalizacja: Toruń
Data rejestracji: 2014-04-15
Liczba postów: 18

Odp: Mięso, mięso i jeszcze raz mięso!

Od ponad dekady z Janem trzymamy prosiaczki. Niedawno nasz spec od skupu zawiesił działalność i teraz szukamy kolejnego. Znajoma, żeby nas wesprzeć, skrobała na znanych sobie portalach tuczniki i znalazła tego przedsiębiorcę ath import. Oni się mieszczą w okolicy, czyli z dowozem by nie uświadczył kłopotu, jednak przed pisaniem do nich, upewnię się: kojarzycie kogoś sprawdzonego? No i jakiego gatunku tuczniki trzymacie?

Offline

Rabarbar
Użytkownik
Lokalizacja: Wałbrzych
Data rejestracji: 2014-04-15
Liczba postów: 13

Odp: Mięso, mięso i jeszcze raz mięso!

Wspólnie z wujem od kilku lat zajmujemy się hodowaniem imponujących warchlaków holenderskich. Idzie nam całkiem przyzwoicie i mamy w planach rozszerzyć nasze usługi. Jesteśmy przekonani, iż mięso krowie pięknie by szło. Obok miasta otwiera się jakiś dystrybutor - wywiesili nawet bilbord krowy mięsne. Najpewniej w następny wtorek się do nich wybierzemy. Co sądzicie? Zadziała?

Offline

ask_her
Użytkownik
Lokalizacja: Morąg
Data rejestracji: 2014-04-15
Liczba postów: 0

Odp: Mięso, mięso i jeszcze raz mięso!

Mnóstwo osób uważa, że bydło jest najsmaczniejszym mięsem. Ja także. Cztery miesiące temu urządzaliśmy chrzest naszej córki. Poszukiwałem wysokiej klasy mięsa. Z tej przyczyny w Yahoo wystukałem zwroty byki mięsne i znalazłem sporo propozycji. Aczkolwiek dla mnie ważne było odnalezienie zdrowych jałówek mięsnych. Dzięki Bogu dałem radę, w wielkiej mierze za pomocą kumpla, który pokazał mi pewną spółkę. Sam u nich brał mięso. Wykonałem telefon i zakupiłem należytą ilość mięsa. Muszę przyznać, że było ono wysokiej klasy. A posiłki, które z niego zostały wykonane były pyszne, a co najistotniejsze bez tłuszczu i zdrowe. Więc, jeżeli chodzi o mnie ja stawiam na wołowinę. ; )

Offline

Forum oparte na FluxBB